Автор: autor  |  06 Вер 2016 | розділ: Без категорії

42404438

        З Першовереснем, дорогі  освітяни!

       Незабаром , у всіх освітніх закладах нашої держави пролунає традиційний перший шкільний дзвоник.
У цей день всі шляхи ведуть до школи. Новий навчальний рік завжди означає відкриття нової, осяйної  і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які втілюватимуть отримані знання в реальному житті. Яким буде їхній вибір – залежить тільки від них.
    Прикметно, що у нашому суспільстві дедалі більше усвідомлюється значення освіти як сфери, від стану якої залежать темпи, глибина і результати стратегічних реформ, розбудови високо  розвинутої цивілізованої держави.
    Наша освіта поступово перетворюється на справді могутній фактор нарощення інтелектуального, духовного та економічного потенціалу українського народу.
   Хочу сердечно привітати вчителів , учнів , батьків, усіх  освітян  із початком нового навчального року.
      Нехай він дарує всім нам високі й світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю юної зміни.

 

                       Голова РК профспілки                                                           М.І.Чоропіта

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика