Автор: autor  |  24 Лют 2017 | розділ: Без категорії

 небесна сотня

Шановні колеги!

Сьогодні, 20 лютого, Україна відзначає ­річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Події 2014 року змусили українців почати боротьбу за власну незалежність і за право жити у вільній демократичній країні. Тієї зими жителі з усіх куточків країни, незалежно від свого статусу, віро­сповідання та професійної спря­мованості, зібралися на Майдані ­Незалежності, щоб заявити про своє бажання відкрито та щиро. Їх не злякав збройний опір, вони без страху ризикували своїм життям заради світлого майбутнього рідної країни.

Саме у цій боротьбі і з’явилася ­Небесна Сотня – пантеон новітніх українських Героїв, людей, котрі віддали своє життя заради майбутнього рідної держави.

День Героїв Небесної Сотні – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що Революція гідності змінила наш народ, об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. 

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. 

Вічна пам’ять Героям! Вічна слава! Бо не скорилися, не відступили, не зрадили!!!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика