Район відвідали учасники Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»

Автор: autor  |  17 Сер 2012 | розділ: Без категорії

Район відвідали учасники Всеукраїнської акції
«Нові стандарти – нова школа»

Делегацію з Івано-Франківської області, до складу якої увійшли начальник Головного управління освіти та науки Івано-Франківської ОДА Зінаїда Болюк, освітяни Івано-Франківщини, зустрічали та супроводжували під час поїздки районом голова райдержадміністрації Віктор Кришмару начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Візітів, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло Чоропіта. Метою візиту делегації на Герцаївщину було ознайомлення з позитивними напрацюваннями освітніх закладів району в сфері адаптації першокласників до навчального процесу та вивчення готовності шкіл до впровадження нових державних стандартів початкової освіти.

Так, в Годинівському навчально-виховному комплексі, гостям продемонстрували цікаві нововведення, що планується запровадити тут з 1 вересня. Зокрема, крім «батьківських парт», нових меблів, різноманітного навчально-методичного приладдя, для першокласників встановлено своєрідні міні-трибуни для урізноманітнення навчального процесу, забезпечення його мобільності, рухливості та пристосування під індивідуальні особливості дітей.

Навчальний заклад зацікавив членів делегації ще й тим, що тут поглиблено вивчають християнську етику, школа є центром одного з трьох освітніх округів, що функціонують в районі, а з 1 вересня на базі Годинівського НВК розпочинає роботу районний експериментальний майданчик по впровадженню здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес учнів початкової школи. В Петрашівській ЗОШ І-ІІІ ст. місцеві освітяни ділилися зі своїми колегами з сусідньої області багатим досвідом успішної реалізації спільних транскордонних освітніх проектів. В рамках цих проектів вже 5-й рік поспіль учні та вчителі Петрашівської школи та учбових закладів сусідніх повітів Румунії активно обмінюються досвідом роботи, проводять спільні конференції, екскурсії, вивчають прогресивні методи та інноваційні технології, що використовуються в освітньо-виховному процесі.

Крім того, школа с. Петрашівка вирізняється своїм етно-національним колоритом: тут приділяють велику увагу вивченню та збереженню національних традицій, звичаїв, обрядів, які передаються з покоління в покоління. Як свідчення цього – при школі силами місцевих освітян та учнів дбайливо зібрано старовинні експонати місцевого побуту, культури та створено краєзнавчий музей.

В рамках візиту освітяни Івано-Франківщини ознайомились з умовами проживання та виховання дітей в багатодітній сім’ї отця Михайла Жара, побували в центрі реабілітації дітей-інвалідів «Віра, Надія, Любов» при Банченському чоловічому монастирі. На згадку про Герцаївщину гостям подарували сувеніри та презентаційні матеріали про район, його пам’ятки та освітню інфраструктуру.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика