Старт ХІІІ –ої спартакіади працівників освіти району

Автор: autor  |  06 Бер 2014 | розділ: Без категорії

02.03.2014 року на базі Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись змагання з волейболу серед вчителів ЗНЗ району. Прийняли участь команди вчителів з Герцаївського ліцею, Хряцьківського НВК та Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дуже цікаву гру показували гравці Герцаївського ліцею під керівництвом капітана команди Тутунару В.П., які здобули перше місце. Друге місце зайняли вчителі Хряцьківського НВК (тренер команди Аміхалакіой В.А.), які програли ліцею з рахунком 2:3 у фіналі. Третє місце дісталось вчителям Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер команди Ільеш І.М.), якім не пощастило в цей день. Кращими гравцями були: Тутунару В.П. –вчитель фізичної культури Герцаївського ліцею, Аміхалакіой В.А. та Бушила Г.В.- тренери-викладачи Герцаївської ДЮСШ системи освіти.

Команди посівши призові місця були нагороджені кубком, грамотами, волейбольними м’ячами та пам’ятними медалями головою районної організації профспілки працівників освіти М.І.Чоропіта. Змагання були організовані та проведені методистом з фізичної культури відділу освіти Г.Ф.Тинку