У школах розпочалась робота з оздоровлення учнів.

Автор: autor  |  17 Сер 2012 | розділ: Без категорії

Сьогодні, 28 травня 2012 року, при 24 закладах освіти Герцаївського району розпочали своє функціонування 5 закладів праці та відпочинку (в тому числі 1 районний з цілодобовим перебуванням) та 24 табори з денним перебуванням. Протягом 14 днів їх роботи відпочинком буде охоплено 2490 учнів району. 
У школах розпочалась робота з оздоровлення учнів.

Пришкільний табір це велика і дуже складна праця багатьох людей. Але кожен педагог, незалежно від того, яка педагогічна проблема табору й в якому з таборів він працює в цей момент, прагне в першу чергу згуртувати дітей, створити міцне об’єднання, єдину команду, щоб кожен з дітей відчув свою значимість у групі, свою потрібність. Для досягнення цієї мети необхідно дуже багато зробити в перші дні, навчити дітей ефективно взаємодіяти в групі однолітків. Саме тут допоможе психологічна служба, робота якої спрямована на формування у дітей основ ефективної взаємодії в групі, виявлення соціальних структур групи, специфіку складних взаємин у системі «дитина – група», «діти – педагоги».

Під час літнього відпочинку особистість дитини розкривається повніше; в таких умовах швидше можна помітити те, що в школі залишається прихованим, краще вивчити і зрозуміти дитячу психологію. Крім того, доброзичливе ставлення однолітків і вихователів до кож¬ної дитини сприяють самоствердженню тих дітей, які у шкільному житті вважалися «важкими». Тому не треба стримувати прагнення дітей та підлітків до самостійнос¬ті, а навпаки, необхідно стимулювати творчий розвиток, ініціативу, кмітливість, активність кожної дитини. Головна мета — допомогти дитині розкритися, показати свої найкращі сторони, навчити бути розкутою, вільно проявляти свої емоції, симпатії, сприймати себе адекватно, зменшити агресивність, підняти самооцінку, знизити рівень тривоги та формування навичок безконфліктного спілкування.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика