В закладах освіти Герцаївського району пролунав останій дзвоник

Автор: autor  |  17 Сер 2012 | розділ: Без категорії

Новий 2011-2012 навчальний рік у школах району розпочався традиційно 1 вересня, проте освітянам і школярам новий навчальний рік принесе деякі особливості. Цього року випускники 11 та 9 класів завершили навчання раніше, ніж у попередні роки. Але всі ___ випускники закладів освіти, за їхнім власним бажанням, взяли участь у урочистій лінійці «Остатнього дзвоника», який пролунав в усіх загальноосвітніх закладах 25 травня 2012 року. 

В урочистій лінійці взяли участь представники Чернівецької обласної державної адміністрації (начальник управління інфраструктури та туризму Чернівецької ОДА Павел Д.Д. – Байраківська ЗОШ І-ІІІ ст. ), Головного управління освіти і науки (головний спеціаліст Остафій О.Р. – Острицька ЗОШ І-ІІІ ст., директор ОЦЕНТУМ Головчено Л.Ю. – Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст., завідувач науково-медичним центром суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО Квітень Є.Д. – Герцаївський ліцей); районної державної адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації у всіх ЗНЗ району. 

Голова Герцаївської РДА Кришмару В.К. приймав участь в урочистій лінійці «Остатнього дзвоника» у Герцаївському районному ліцеї ім.. Г.Асакі. У своїх виступах гості привітали випускників, учителів та батьків. Побажали випускникам ставити високі цілі і впевнено досягати їх, пам’ятати про рідну школу, своїх педагогів і пишатися рідним краєм.

На святі директора ЗНЗ підводили підсумки плідної праці за весь навчальний рік. Учні які гідно представляли заклад на районних, обласних олімпіадах, конкурсах, закінчили рік на відмінно отримали грамоти, похвальні листи.

Любі випускники!!! Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували вам багато гарного, які зробили вас розумнішими.

Від щирого серця відділ освіти вітає Вас с цим неповторним у житті святом. Бажаємо всім здоров’я, удачі, здійснення мрій та гарного відпочинку всім тим хто продовжує навчання.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика